Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Nie chcą mnie w "Nie chcą mnie w HEJ LEJDIS". bo działam z fałszywych pobudek i mimo gołębiego serduszka jestem płynnym złem w oczach bliźnich. Idę się pociąć.
Klub otwarty
by adah


Założony: 2010-08-14 21:51:16
Ostatnia aktywność: 2014-03-26 21:07:27
Postów na forum: 16
12 członków
Oglądany: 4132x

Jak moga mnie nie chciec?

tilliatillia
tilliatillia - Superbojownik · przed dinozaurami
No jak?
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Habita_tecum - Superbojowniczka · przed dinozaurami
normalnie, masz krzywe nogi, źle dobraną kieckę i mało przyjaźnie Ci z oczu patrzy oraz masz ptaka, się nie malujesz, nie jesteś wykastrowany, nie wiesz co to ból jajnika i ogólnie mało orientujesz się w farbach do włosów

tilliatillia
tilliatillia - Superbojownik · przed dinozaurami
Nogi mam prostsze, niz niejedna baba, to nie kiecka, tylko halka, wiec inna nie bedzie, z oczu patrzy mi bardzo przyjaznie, tylko dupa mi marzla, ptaka mam, owszem ale niektore panie podobno tez maja wiec i ten argument odpada, mialem pomalowane oczy, wiec sie liczy jako mejkap, wykastrowany nie jestem, ale czy kastracja jest jednoznaczna z byciem kobieta? wiem, co to bol jajek po upadku na rame roweru Ukraina i z tym prosze nie dyskutowac a o farbach wiem wszystko [o ile akrylem da sie malowac wlosy ;p ].

tessa
tessa - Superbojowniczka · przed dinozaurami
ojtam ojatam
brzydka jestes i tyle
ale to... moze by ci darowano ( jakies 1% szans)
jednak tych PODKOLANÓWEK nie daruje ci nawet Matka Teresa

zzaświatów
salamandrina
salamandrina - Superbojowniczka · przed dinozaurami
majty ci poza tym prześwitują
chyba że to prowokacja
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Tja, prześwitują, założył koronkę na wierzch i świeci

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.